Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Detajet tronditëse/ Si u vranë babai dhe djali 19-vjeç për një gardh

Detajet tronditëse/ Si u vranë babai dhe djali 19-vjeç për

Klosi është tronditur ditën e martë nga një krim në familje që ka lënë pas 3 viktima.

Sali Dakuci, ka vrarë me breshëri plumbash vëllanë e tij, Kujtim Dakuci, dhe nipin Flogert Dakuci, vetëm 19 vjeç.

Krimi i rëndë ka ndodhur vetëm për një gardh, ndërsa Flogert Dakuci ka qenë djali i vetëm në familje.

Babë e bir, janë vrarë në oborrin e shtëpisë së tyre, ndërsa pak minuta më vonë autori i krimit, ka vrarë edhe veten, pak metra më larg./ I.M-Dritare.net