Dash Shehi: Opozita nuk e djeg Shqipërinë. Rama t’i vërë gishtin kokës

I ftuar në “Dritare me Rudinën”, Dash Shehi tha se, opozita nuk do ta djegë Shqipërinë. Ndërkohë, Shehi ka thënë se, Rama duhet t’i  vërë gishtin kokës.

“Të rrinë të gjithë pa merak. Opozita nuk do të djegë Shqipërinë. Për këtë të jeni të sigurt. Por di të them që Rama ka mbushur vendin me drogë. Ka futur kriminelë në politikë. Ka mbushur vendin me hashash, po izolon vendin. Po i sjell vendit shumë të këqija. T’i vërë gishtin kokës. Nëse vijon kështu, të japë dorëheqje më mirë. Një lider i mirë e kupton kur duhet të japë dorëheqjen. Por ka kapur gjithçka dhe nuk ndalet në këtë revansh të rrezikshëm.”,- tha Shehi./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Postimi i një vajze hapi një garë të re në instagram: Kush ka mamin më të bukur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.