Na ndiqni edhe në

Bota

Maluma përfundon në spital/ Çfarë i ndodhi artistit!

Maluma përfundon në spital/ Çfarë i ndodhi artistit!

Këngëtari kolumbian Maluma ka alarmuar ndjekësit e tij pasi ka postuar një foto në llogarinë e tij zyrtare në Instagram në një shtrat spitali.

“Edhe në mot të keq, nuk e humbim buzëqeshjen. Tashmë jam duke iu nënshtruar një operacioni të vogël në gju, por me lutjet dhe energjinë tuaj të mirë, me siguri gjithçka do të shkojë mirë. Ju dua dhe më uroni fat”, ka shkruar ai krahas imazhit.

Maluma përfundon në spital/ Çfarë i ndodhi artistit!

Nisur nga kjo, Juan Luis Lodoño, emri i vërtetë i artistit, mori komente pozitive që i uruan një shërim të mirë, si nga ndjekësit, ashtu edhe nga disa artistë të njohur./Americanchronicles/M.K/dritare.net