Na ndiqni edhe në

Bota

Bebe Rexha në lidhje të re, kush është partneri misterioz?

Bebe Rexha në lidhje të re, kush është partneri misterioz?

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha mesa duket ka nisur një lidhje të re dashurie me dikë që për momentin është i panjohur për publikun.

Bebe Rexha në lidhje të re, kush është partneri misterioz?

DailyMail ka publikuar fotot e reja të këngëtares, e cila shfaqet në krahët e një djali të gjatë e brun. Dyshja dukej shumë e afërt në fotot e realizuara në një treg ushqimor në Los Angeles. Bebe Rexha në lidhje të re, kush është partneri misterioz?

Bebe nuk ka dhënë asnjë sinjal në media sociale që është në një lidhje dashurie dhe kjo është e kuptueshme për tipin e saj që gjithmonë jetën e saj private është munduar ta mbajë larg syrit të medies.

Bebe Rexha në lidhje të re, kush është partneri misterioz?

Çifti duket tepër simpatik, mbetet vetëm konfirmimi./J.P/dritare.net