Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Biznesmenia amerikane tregon se ka bërë seks me Boris Johnson

Biznesmenia amerikane tregon se ka bërë seks me Boris Johnson

Biznesmenia amerikane dhe ish-modelja, Jennifer Arcuri u ka thënë shokëve së fundmi se ka pasur një aferë seksuale me kryeministrin e Britanisë së Madhe, Boris Johnson, në kohën kur ai ishte kryetari i Londrës.

Në mesin e atyre që besohet se ishin shokë të universitetit, ishte edhe një aktiviste e Partisë Konservatore, e cila tha: 'Ajo më tha që kanë fjetur bashkë.', sipas Sunday Times.

Gazeta pretendonte se ajo u tha katër miqve se dyshja ishte përfshirë në këtë aferë kur ishin në City Hall.

Kryeministri është sulmuar vazhdimisht me akuza, për mënyrën e çrregullt sesi ai i dha përfitime kompanisë së sipërmarrëses në kohë kur ishte kryetari i Londrës./K.C/dritare.net