Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

9 mënyra si të kombinoni fundet e fustanet me atlete

9 mënyra si të kombinoni fundet e fustanet me atlete

Atlete kurrë më parë nuk kanë qenë kaq në modë. Sot vajzat i veshin me gjithçka, me pantallona serioze apo xhins, me funde e fustane, etj. Duke qenë kaq in, ne të dritare.net ju kemi sjellë disa foto sesi mund t’i kombinoni me fundet dhe fustanet, këtë verë. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net