10 momentet më të bukura të Kupës së Botës 2018

Kanë kaluar vetëm dy ditë, që nga përmbyllja e kampionatit të Kupës së Botës.

Ishte Franca ajo që triumfoi për këtë vit në kampionat dhe që rrëmbeu Kupën e Botës. Të shumta kanë qenë edhe momentet e lumtura të Kupës së Botës, ku tifozët, lojtarët gëzonin për fitoren e tyre, gjatë ndeshjeve.

LEXO DHE :  Pas tërmeteve qeveria ngre Task Forcë në ndihmë të bizneseve të dëmtuara

Dritare.net sjell për ju, fotot dhe momentet më të bukura të “Kupës së Botës 2018”. Mos i humbisni!/ K.C/Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.