Zgjedhjet/ Basha takim me drejtuesen e misionit të OSBE/ODIHR

Në orën 11:00, lideri i opozitës, Lulzim Basha do të takohet me drejtuesen e Misionit të Vëzhguesve të OSBE/ODIHR Audry Glover. Glover takoi dy ditë më parë, kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla. Pas takimit edhe me kreun e KQZ Klement Zguri, Glover doli në një konferencë për medie, ku tha se misioni i OSBE/ODHIR do të bëjë atë që ka bërë gjithmonë, një vëzhgim teknik të procesit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Elvana Gjata kurorëzon martesën e Jonida Vokshit me Besnik Krapin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.