Video/ Rrallë e për mall, Ardit Gjebrea shfaqet duke kënduar

Stafi i së ‘Dielës shqiptare’ kanë festuar fundin e sezonit të këtij viti në jug të vendit. Moderatori Ardit Gjebrea ka ndarë me ndjekësit disa momente nga festa e  mbrëmshme. Pas performancës së Juljana Pashës, Lindi Islamit dhe Venera Lumanit, nuk kishte si Gjebrea të mos rrëmbente mikrofonin për t’ia marrë edhe ai këngës. Së bashku me Pirro Çakon, kënduan hitin e pazëvendësueshëm ‘kuturu’. Rrallë e  për mall mund ta shohësh Gjebrean duke kënduar si dikur, ndaj ndjekësit me komente poshtë videos, kërkuan rikthimin e tij në muzikë./L.F-dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Nuk mungoi sonte dueti me mikun e përjetshëm @pirrocako #kuturu #edielashqiptare @bougainvillebay

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

LEXO DHE :  Zbuloni filmin e preferuar të çdo shenje astrologjike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.