Video/ Kim Kardashian jep udhëzime se si ta bëni grimin

Zonja Kim Kardashian West, mbretëresha e makijazhit të syve të ‘tymosur’ dhe buzëve të ndritshme, sapo e ka ‘bekuar’ platformën YouTube me një video të saj duke e bërë vet makijazhin – dhe duke i ndarë të gjitha detajet.

LEXO DHE :  Këto janë trendet e fundit të syzeve të diellit!

E xhiruar në tualetin e dhomës së hotelit në Toronto, Kanada, ku është bashkë me baskhkësortin e saj, Kanye, Kim tregon të gjithë rutinën dhe procesin se si ta bëni makijazhin. /Telegrafi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.