Video ekskluzive/ Ja çfarë ndodhi mbrëmë te Parku i Liqenit Artificial!

Videot janë bërë mbrëmë, në natën e dytë të rezistencës së të rinjve kundër betonizimit të Parkut te Liqeni Artificial./dritare.net

[ot-video][/ot-video]

LEXO DHE :  Meta: Kërkoj dorëheqjen e Etilda Gjonaj, kam humbur besimin tek ajo

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.