Video/ Aktori i famshëm spanjoll, humb djalin 12-javësh

Pasi luftoi për jetën për më shumë se 12 javë në spital, Dante i vogël vdiq mëngjesin e 3 gushtit, njoftojnë prindërit e tij, aktori Ferdinando Valencia dhe modelja Brenda Kellerman.

Dante u diagnostikua me meningjit në ditët e para të jetës dhe që atëherë ai luftoi, bashkë me prindërit e tij. Fitoi betejën e parë, por për fat të keq nuk ia doli, informon dritare.net

Pasi u nda nga kjo jetë, i ati, Ferdinando ndau lajmin e hidhur në rrjete sociale. “Ndërsa ti largohesh, të siguroj se do të më marrë malli shumë. Mirupafshim Dante, lamtumirë dashuria ime!”,- shkroi aktori.

Dante erdhi në jetë bashkë me vëllanë e tij, Todos, i cili gëzon shëndet të plotë./K.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

su hijito #Dante 👼 🙏 #QEPD 💔 Todos los detalles mañana con @charkuri

A post shared by ElGordoyLaFlaca (@elgordoylaflaca) on

LEXO DHE :  Korruspsioni në Shqipëri në rritje, zyrtarët njoftojnë masa të reja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.