Veshjet më të bukura të Kidës, nga kjo verë!

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare, dhe çdo ditë po na tregon arritjet e saj në industrinë muzikore. Nga bashkëpunimi me Mc Kreshën, Lyrical Son, Ermal Fejzullahun dhe shumë projekte të tjera solo, këngët e saj janë bërë gjithmonë hit.

Përveç karrierës së suksesshme në moshë të re, Kida ka dhe një mënyrë të veçantë të stilit të veshjeve. Ajo di si të kombinohet, dhe gjithmonë të shkëlqeje me veshjet e saj, sportive apo klasike.

LEXO DHE :  Princi Harry dhe Meghan Markle hoqën dorë nga titujt mbretërorë, ja kur hyn në fuqi Mexit!

Në galerinë më poshtë ju sjellim disa nga veshjet më të bukura të Kidës, përgjatë kësaj vere. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.