Veshje të stilit dimëror, që mund t’i vishni dhe në punë

Nëse mendoni se rënia e temperaturave do zbehë stilin tuaj, nuk jeni të vetmet, sepse pothuajse të gjithë vajzat të njëjtin mendim kanë.

Por, dritare.net do ju vijë në ndihmë, duke ju treguar disa stile veshjesh, që janë shumë praktike për përdita, dhe për punë.

LEXO DHE :  Si u rrezikua Ismail Kadare nga Banda e Lushnjes

Shikoni galerinë më poshtë, për të marrë disa ide veshjesh, si të dukeni gjithmonë bukur, dhe në ditë të ftohta e me shi, apo borë./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.