Triumfoi ndaj Milanit, Interi humb me Napolin

Ka përfunduar me rezultatin 0-1, ndeshja Inter-Napoli. Goli i Napolit u shënua në minutën e 57, nga Fabian Ruiz.

Ju kujtojmë se në ndeshjen me Milanin që u zhvillua të dielën, Interi triumfoi 4:2./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Këto janë atletet që ju duhen kur stërviteni!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.