Tensionet në Devoll, Basha: Pushteti i paligjshëm ka marrë me dhunë qeverisjen lokale

Pas tensioneve në Bashkinë e Devollit, ka reaguar kreu i PD-së Lulzim Basha, përmes një postimi në Facebook. Basha përmes një statusi në Facebook, shkruan se, pushteti i paligjshëm ka uzurpuar me dhunë qeverisjen lokale, kundër vullnetit të popullit.

Pushteti i paligjshëm i 6% po uzurpon me dhunë qeverisjen lokale, kundër vullnetit të popullit. Ky regjim kriminal dhe plaçkitës po hyn në rrugën e verbër të përplasjes me popullin e tij. Sot hajdutët në pushtet ndjehen të mbrojtur se kanë polici speciale, gaz lotsjellës dhe mercenarë, por nesër do të kenë fatin që meritojnë hajdutët dhe banditët!”, shkruan Basha./E.B-dritare.net

Pushteti i paligjshëm i 6% po uzurpon me dhunë qeverisjen lokale, kundër vullnetit të popullit. Ky regjim kriminal dhe…

Gepostet von Lulzim Basha am Montag, 29. Juli 2019

LEXO DHE :  1.15 miliardë euro/ Civici: Duhet një menaxhim i mirë për të ruajtur ekuilibra për të ardhmen

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.