Si do të jetë moti sot, 18 shtator 2019!

Ditën e sotme mbetemi nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme, duke diktuar mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare në Ultësirën Perëndimore. Kthjellime dhe vranësira disi më të theksuara paraqiten në zonat malore, ku në ekstremin verior priten rrebeshe shiu afat-shkurtër gjatë pasdites.

LEXO DHE :  Basha: 9 kushtet e Bundestagut, udhërrëfyese për dalje nga kriza

Parashikohet që nata të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.