Shpërthen depozita e gazit, në Fier

Në Portëz të Fierit ka shpërthyer një depozitë gazi dhe shkak dyshohet të ketë qenë një defekt teknik.

Policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendngjarje ku po punohet për shuarjen e flakëve dhe hetimin e shkaqeve. Nuk raportohen persona të lënduar, ppor vetëm dëme materiale./E.B-driatre.net

LEXO DHE :  Lirimi i të fortëve, avokatja: Sistemi në kolaps

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.