Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shpërthen depozita e gazit, në Fier

Shpërthen depozita e gazit, në Fier

Në Portëz të Fierit ka shpërthyer një depozitë gazi dhe shkak dyshohet të ketë qenë një defekt teknik.

Policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendngjarje ku po punohet për shuarjen e flakëve dhe hetimin e shkaqeve. Nuk raportohen persona të lënduar, ppor vetëm dëme materiale./E.B-driatre.net