Shkon në motel me një grua, 72-vjeçari ndërron jetë në dhomë!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan të Kosovës.

Mediat kosovare shkruajnë se një 72-vjeçar, kishte shkuar në një motel me një femër, por ai ka ndërruar jetë ndërsa femra është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia është vënë në ndjekje të femrës ende të paidentifikuar.

LEXO DHE :  Video/Ja si i riu tenton të korruptojë policin rrugor, por përfundon në pranga

“Është raportuar se është gjetur pa shenja jete një 72-vjeçar në një motel. Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes ku ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, ka deklaruar Ismet Hashani, zëdhënës i Policisë rajonale të Gjilanit./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.