Shën Valentini i Ajola Xoxës, dorë për dore me Erion Veliajn

Ajola Xoxa ,këtë Shën Valentin, ka zgjedhur ta urojë pa fjalë, vetëm me foto.

Ajo ka postuar në Instagramin e saj foto me bashkëshortin e saj Erion Veliajn, ku nuk ju duket fytyra, por vetëm duart e shtrënguara.

LEXO DHE :  Rama nga Brukseli; Nesër, ditë e madhe!

Për Ajolën, mjafton kjo foto për të treguar sesa e fortë është dashuria./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.