Rama poston fotot nga Teatri i Ri Kombëtar i Operës dhe Baletit: Xhevahir i nxjerrë në dritë

Kryeministri i vendit, Edi Ramą ka postuar në Facebook disa foto nga Teatri i Ri Kombëtar i Operës dhe Baletit.

Ndërsa e cilëson një xhevahir të nxjerrë në dritë, Rama shkruan se për pak kohë ky teatër tashmë i rikonstruktuar do të jetë në dispozicion për publikun.

LEXO DHE :  Detajet e reja/ Ja si u plagosën çifti i bashkëshortëve

“JA DHE PAK… dhe një tjetër xhevahir i nxjerrë në dritë falë vizionit e pasionit tonë të paepur për ndryshimin, do të jetë në dispozicion të publikut, Teatri i Ri Kombëtar i Operas dhe Baletit😍🤩”,– shkruan Rama./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.