Rama poston fotot e 10 ekselentëve, uron nxënësit për vitin e ri shkollor

Sot nis viti i ri shkollor. Ndërsa poston fotot e 10 nxënësve ekselentë në Facebook, kryeministri  i vendit, Edi Rama ka uruar të gjithë fëmijët për nisjen e shkollës. Kryeministri shkruan:

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këta 10 yje që shkëlqejnë me shembullin e tyre në çdo lëndë mësimi, ju uroj të 455 mijë nxënësve nga klasa e parë në të dymbëdhjetën, mësuesve e prindërve të tyre në të gjithë Shqipërinë, një Vit të Ri Shkollor sa më të mbarë🙏”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net

 

LEXO DHE :  Rama: Rindërtimi do të nisë në familjet me më pak të ardhura, që jetojnë në çadra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.