Rama poston fjalët e çmuara të Sokratit

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, në profilin e tij Facebook, ka publikuar një shprehje të babait të filozofisë, Sokratit.

“Kur përfundon rrahja e mendimeve, shpifja bëhet vegël në duart e humbësit”, thuhet në shprehjen e publikuar nga Rama./E.B-dritare.net

FJALË TË ÇMUARA📚

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 28. Januar 2020

LEXO DHE :  Koronavirus/ Ja sa do të zgjasë epidemia në Itali!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.