Rama: Më 30 qershor nuk do të ndodhë asgjë!

Kryeministri i vendit, Edi Rama ftoi tropojanët të marrin pjesë në votimet e 30 qershorit, Rama u shpreh se, asgjë nuk do të ndodhë më 30 qershor, përveç disa fenomeneve sporadike.

 “Në zgjedhje nuk do të ndodhë asgjë. Mund të ketë fenomene sporadike, se budallenj që shkojnë në burg për Lulin e fallxhoren vazhdon të ketë. Ca të bësh, ata do mbeten burgjeve dhe ta dinë që do kenë vetëm përballje me ligjin.”,- tha Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Izraelitët votojnë sot për të dytën herë, brenda 5 muajve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.