Pse nuk je më pjesë e emisionit Shqiptarët për Shqiptarët? Ola Bruko ka një përgjigje për të gjithë!

Gazetarja e njohur e News24, nuk është më pjesë e sezonit të dytë e “Shqiptarët për Shqiptarët”.

Siç vihet re edhe nga mesazhet e shumta, në instagramin e gazetares të gjithë e donin prezencën e saj në këtë emision.

Nisur nga pyetjet e shumta pse ajo nuk është më pjesë e këtij emisioni kaq të dashur për shqiptarët, ajo ka dhënë një përgjigje.

LEXO DHE :  A do të të mungojë Meghan dhe Harry? Përgjigja e dukeshë Kamilës ngjall shumë dyshime!

“Nuk jam moderatorja e emisionit, por jam pjesë e ekipit”, shkruan gazetarja.

 

Ja ku e keni të gjithë një përgjigje. Bruko është sërish pjesë e emisionit, ndonëse jo më në rolin e moderatores./L.F/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.