Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Policia: Ende nuk e dimë si plagos çifti i bashkëshortëve

Policia: Ende nuk e dimë si plagos çifti i bashkëshortëve
Policia ende nuk ka arritur të mësoje se si janë plagosur çifti i bashkëshortëve, mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Policia në një njoftim të shkurtër për media thotë se : Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore. / I.M-Dritare.net