Policia: Ende nuk e dimë si plagos çifti i bashkëshortëve

Policia ende nuk ka arritur të mësoje se si janë plagosur çifti i bashkëshortëve, mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Policia në një njoftim të shkurtër për media thotë se : Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore. / I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Sot, 12 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.