Përgjimet/ Dako: Ja pse po hidhet baltë mbi Durrësin!

 

Kreu i Bashkisë Durrës, në përfundim të qeverisjes së tij 12 vjeçare Vangjush Dako, duke folur në takimin elektoral në këtë qytet për zgjedhjet e 30 qershorit, ka komentuar edhe përgjimet e fundit ku emri i del të ketë folur me bandën e Avdylajve në Shijak.

Dako tha se qytetarët e këtij qyteti kanë votuar vit pas viti Partinë Socialiste për shkak të mirësjelljes së saj dhe punës së kryer në këtë qytet.

LEXO DHE :  Ministrja Manastirliu i përgjigjet çiftit 75-vjeçar, që i shkroi në Instagram!

“Ju jeni dëshmitarë se çdo qytetar ka votuar PS nga viti në vit. Kjo nuk ka ardhur rastësisht, por nga mirësjellja jonë. Ka ardhur nga puna jonë e përditshme. E vërteta është se ata nuk e pranojnë dot se Durrësi është kthyer në një bastion të PS”-tha Dako.

“Ata duan ti hedhin baltë Durrësit, sepse nuk e pranojnë dot tradhtinë që iu kanë bërë demokratëve të këtij qyteti”-Shtoi Dako./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.