Parashikimi i motit për sot!

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare, ku më të dukshme do të jenë në zonat malore. Temperaturat sipas MetoAlb, do të luhaten në vlerat 7 deri në 28 gradë celsius maksimumi. Era do të fryjë lehta duke krijuar dallgëzim 2 ballë. Edhe përgjatë javës që vjen, moti do të jetë kryesisht i mirë, me temperatura të larta, ku nuk parashikohet të ketë reshje shiu./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Propozimi i kandidatit për kryeministër, internet falas në Britani

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.