Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Flet Klaudia Pepa pas ndarjes së bujshme: Nuk është fundi i botës

Flet Klaudia Pepa pas ndarjes së bujshme: Nuk është fundi i

Ndarja e balerinës së njohur Klaudia Pepa nga koreografi  Albi Nako, bëri mjaft bujë në media.  Por ndërsa të gjithë i kanë syte te ata të dy, sot ka ardhur edhe reagimi i parë i balerinës së njohur. Nëpërmjet një foto të publikuar në Instagram, ajo ka treguar jo vetëm se është më në formë se kurrë, por ka treguar se çdo histori ka një fillim dhe një fund. Të paktën kështu i është përgjigjur balerina e talentuar një komentuese.

“ “Zemer ne Itali erdha me avion e direkt tek Mediaset. Cdo histori ka nje fillim e nje fund, nuk eshte fundi i botes. Ne nje raport ne dy faji eshte gjithmone i te dyve. Gjithe te mirat!!”, shkruan ajo.

Por  duke lundruar ndërmjet komenteve mund të kuptosh që marrëdhënia e Albit dhe Klaudias, vazhdon të jetë e mirë. Në të gjitha postimet e fundit të ish partneres ai ka lënë si koment vetëm yje.