Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Plagosen një burrë dhe një grua në Tiranë

Plagosen një burrë dhe një grua në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Mësohet se një burrë dhe një grua janë plagosur në zonën e Alliasit.

Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes ‘Njazi Meka’ ndërsa ende nuk dihen detaje dhe arsyet e ngjarjes së rëndë./ I.M-Dritare.net