Plagosen një burrë dhe një grua në Tiranë

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Mësohet se një burrë dhe një grua janë plagosur në zonën e Alliasit.

Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes ‘Njazi Meka’ ndërsa ende nuk dihen detaje dhe arsyet e ngjarjes së rëndë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 17 shkurt 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.