Ngjyra e flokëve këtë vjeshtë, lejla!

Trendet e fundit të modës, pothuajse të gjithë tani i njdekim përmes Instagramit. Nëse e keni vënë re, ngyra e flokëve që pritet këtë vjeshtë, nuk ka aspak lidhje me ngjyrat e tokës. Nëse jeni të fiksuar pas trendeve të fundit, flokët e tua duhet t’i lyesh lejla.

LEXO DHE :  Rindërtimi pas tërmetit/ Mbahet sot në Bruksel, Konferenca e Donatorëve

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa nga modelet sesi mund të kujdeseni për flokët tuaj, në bazë të gjatësisë dhe shëndetit të tyre. Mos i humbisni!/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.