Ngjashmëria e frikshme/ Kërkohet nga policia Ualter Uajt i jetës reale për shitje metamfetamine

Nëse e keni parë serinë e famshme televizive “Breaking Bad” sigurisht që e njihni, Ualter Uajt, profesorin e fizikës që bëhët prodhues i metamfetaminës së pastër blu.

Por, duket se një Ualter tjetër po ekziston në jetën reale në SHBA.

Policia neë Ilinoi të SHBA-ve ka nxjerrë foton e një personi të kërkuar për shitje metamfetamine, dhe duket pothuajse njësoj me Ualterin.

LEXO DHE :  Foto/ Tatuazhet 3D, të mahnitshme!

Njerëzit në Facebook, janë tallur duke këshilluar policinë të kërkojë në në Albukërk ose te dyqanet e restoranteve “Los Pollos Hermanos”, që janë adresat e filmit./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.