Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ I ndaluan të përdornin tualetin, turistët dhunojnë stafin e lokalit në Venecia!

Një përleshje mes turistëve dhe stafit të një bari ka ndodhur në Venecia.

Sipas mediave italiane arsyeja e përplasjes mes tyre mund të jetë bërë kërkesa e turistëve për të përdorur tualetin pa konsumuar më parë diçka.

Video/ I ndaluan të përdornin tualetin, turistët dhunojnë

Video e sherrit është regjistruar në një bar historik në qendër të Venecias, pak hapa larg Bazilikës së San Markos.

Sherri ka agravuar edhe në përplasje fizike mes turistëve dhe stafit, ku nuk kanë munguar grushtet dhe goditjet me karriget./M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by TgLa7 (@tgla7official)