Ngjarja në Kavajë, ja kush janë personat e përfshirë në sherrin me armë!

Mesditën e sotme, Kavaja u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku pas një sherri mes bandave mbeti i vrarë një 50-vjeçar i pafajshëm, dhe 7 të plagosur, po të pafajshëm, të cilët ishin kalimtarë të rastit.

BalkanWeb mëson se kush kanë qenë personat e përfshirë në sherrin me armë, që ka ndodhur mes bandave. Njëri grup përbehej nga Rustem Dedej, Elio Hyka dhe Erald Hyka, ndërsa tjetri nga dy vëllezërit Denis dhe Marjus Aliu. Policia ka bllokuar 4 armët që janë përdorur në sherr.

LEXO DHE :  Pyet Logopeden/ Çfarë është vonesa gjuhësore?

Mësohet se Erald Hyka dhe një nga vëllezërit Aliu është konfliktuar mbrëmë dhe përplasja dyshohet ta ketë pikënisja e këtij sherri./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.