Modelja Bella Hadid feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush!

9 tetori është ditëlindja e Bella Hadid, modeles së njohur amerikane. Sot ajo ka mbushur 23 vjeç.

Bella Hadid dhe motra e saj Gigi Hadid, janë të dyja modele të njohura dhe super të sukseshme. Pothuajse çdo marke që prezanton koleksionin e ri, në sezone të ndryshme, është e pamundur që dyshja të mungojnë.

LEXO DHE :  Edi Rama: Ramushi ktheu shpifjen në pushkë që kur ka lënë pushkën

Bella e ka filluar modelingun që në moshën 16 vjeçare, ndërsa në vitin 2016 ajo u emrua ambasadore për Dior dhe shumë herë është cilësuar si modelja më e mirë e vitit./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.