Meghan Markle merr një lajm të mrekullueshëm!

Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik.

Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në Instagram.

 

Në vitin 2019, Meghan redaktoi numrin e shtatorit të British Vogue, dhe edicioni special u titullua Forcat për Ndryshim.

LEXO DHE :  Arben Ahmetaj: Nga Konferenca e Donatorëve, presim 300-350 milionë euro

Ajo përmbante një koleksion të njerëzve që donin të bënin ndryshime duke thyer barrierat. Madje, në të përfshihej dhe një bisedë mes Meghan dhe ish-Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.