Makina me dru del nga rruga, humb jetën një person në Bulqizë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur këtë të mërkurë në Bulqizë. Mësohet se, makina me lëndë drusore ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën një person. I plagosuri pritet të transportohet në Tiranë. Policia dhe një ambulancë është nisur drejt vendit të ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ja ku do të bjerë shi dhe dëborë sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.