Lori Hoxha urren vetëm këtë fjalë të gjuhës shqipe!

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, përmes një postimi në Instagram, ka treguar fjalën që s’i pëlqen aspak, në gjuhën shqipe.

Ajo shkruan se sipas saj, fjala më e shëmtuar në gjuhën shqipe është “ylber”, ndërsa ka postuar dhe një foto ku ylberin e ka në ballë.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

une mendoj qe fjala ylber eshte fjala me e shemtuar ne gjuhen shqipe nese ju intereson

Un post condiviso da Lori Hoxha (@lorihoxha) in data:

“Unë mendoj se fjala ylber është fjala më e shëmtuar në gjuhën shqipe, nëse ju intereson”, ka shkruar Lori./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Nata e Shën Valentinit në shtëpinë e Romeos dhe Zhuljetës, ja si mund të fitoni!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.