Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe shkruan disa gjëra për veten!

Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe shkruan disa gjëra për veten!

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka festuar sot ditëlindjen. Ndryshe nga herët e tjera, ku gjithmonë ka pritur urimet, sot ajo, në 26-vjetorin e saj, ka shkruar disa gjëra për veten.

Në një postim në Instagram, ajo shkruan: “Ky vit më ka ndryshuar në shumë mënyra dhe jam jashtë mase mirënjohëse që jam gjallë të shoh dhe një vit tjetër, të kem shansin të shoh njerëzit që dua më shumë, të korrigjoj gabimet e vjetra e të bëj gabime të reja, dhe të vazhdoj të punoj me veten time ndërkohë që po mundohem të jetoj jetën më të mirë. Falënderuese për të gjithë ata që më kanë ndihmuar të jem kjo që jam sot”./E.B-dritare.net