Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kombinim i ngjyrave të zjarrta, ja veshja e Luanës në emisionin e fundit për 2019!

Kombinim i ngjyrave të zjarrta, ja veshja e Luanës në emisionin e
Sonte është episodi i fundit i emisionit të Luana Vjollcës, Shiko kush luan. Për këtë natë, ajo ka përzgjedhur një fustan të veçantë, kombinuar me ngjyrat rozë dhe të kuqe. Me një stil të cilin moderatorja, e zgjedhur vazhdimisht këtë sezon, por në ngjyra të ndryshme.

Çdo veshje Luanës i rri më së mirë, por sot duket e mrekullueshme.

Ne po ju sjellim në vëmendje disa nga veshjet e saj, për sezonin e këtij viti./L.F-dritrare.net