Kombinim i ngjyrave të zjarrta, ja veshja e Luanës në emisionin e fundit për 2019!

Sonte është episodi i fundit i emisionit të Luana Vjollcës, Shiko kush luan. Për këtë natë, ajo ka përzgjedhur një fustan të veçantë, kombinuar me ngjyrat rozë dhe të kuqe. Me një stil të cilin moderatorja, e zgjedhur vazhdimisht këtë sezon, por në ngjyra të ndryshme.

LEXO DHE :  Rexhep Qosja: Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen, herët apo vonë

Çdo veshje Luanës i rri më së mirë, por sot duket e mrekullueshme.

Ne po ju sjellim në vëmendje disa nga veshjet e saj, për sezonin e këtij viti./L.F-dritrare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.