Kjo është veshja e preferuar e Lori Hoxhës!

Lori Hoxha është një nga blogeret njohura shqiptare, e apasionuar pas modës.

Gjithmonë shfaqet e kuruar në detaj, si në pamje ashtu dhe në veshje.

Nëse e ndiqni në Instagram, mund ta keni verejtur që, ajo ka një veshje të preferuar;  pantallonat xhins të kombinuara me xhakete.

LEXO DHE :  Ja zonat ku do të ketë reshje shiu, sot!

Në rrugët dhe kafet londineze, kështu shfaqet Lori, me një stil sa sportiv aq dhe kalsik, shumë të këndshëm. /E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.