Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Këngëtarja shqiptare shfaqet tërësisht e zhveshur

Këngëtarja shqiptare shfaqet tërësisht e zhveshur
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, shpesh-herë provokon  me fotot e saj në rrjete sociale, por këtë herë Rita është shfaqur si asnjëherë më parë, tërësisht e zhveshur.

Ora, ka postuar një foto në insta-story ku shfaqet në një pishinë dhe është tërësisht pa rroba.

“Më kthe pas” – ka shkruar këngëtarja në fotot e publikuar e cila është shkrepur në 2017./ I.M-Dritare.net