Kate Middleton bëhet xheloze për princin Uilliam

Prindërimi është rraskapitës, madje edhe familja mbretërore kërkon pushim nga kjo.

Princi Uilliam zhvilloi një turne zyrtar në Commonwealth të Afrikës. Por pa gruan e tij, Dukeshën e Kambrixhit, Kate Middleton.

Related image

Kate Middleton ishte “jashtëzakonisht xheloze” se nuk mundi të shkojë me bashkëshortin e saj.

Por dikush duhet të kujdeset për 3 fëmijët e vegjël, dhe kush mund ta bëjë më së miri se Kate.

Image result for princi uilliam

Në këtë turne nuk mori pjesë Kate dhe  u bë paksa xheloze për bashkëshortin e saj, pasi nuk kishte mundësi të shihte kulturën dhe vendet e mrekullueshme të Namibisë.

LEXO DHE :  Terrori neoliberal ndaj grave dhe vajzave, duhet mposhtur

Megjithëse Uilliam nuk shkoi në Afrikë për qejf, por për punë dhe ndihmuar fëmijët dhe personat në nevojë./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.