Ja veshjet fantastike të Selena Gomez, në Nju Jork!

Selena Gomez ishte në Nju Jork, për prezantimin e filmit të saj të ardhëm që titullohet “The Dead Do Not Die”. Gjatë tre ditëve të qëndrimit të saj, Selena u shfaq në publik me 6 veshje të ndryshme.

LEXO DHE :  Kinematografia në zi, ndërron jetë aktori i njohur

Me një rast, ajo na tregoi disa nga tendencat e kësaj verë, duke nisur që nga stili i rrugës, deri te fustanet e mbrëmjeve. Ne të dritare.net jua kemi sjellë në galerinë më poshtë, veshjet e saj./E.B-dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.