Ja si e uron Shën Valentinin, Rudina Magjistari!

Moderatoja e njohur Rudina Magjistari, ditën e sotme ka uruar festën e dashurisë përmes një video ku tregohen disa momente ku ajo u dhuron puthje ndjekësve të saj.

 

“Dashuria e bën botën të rrotullohet. Gëzuar Ditën e Shën Valentinit”, shkruan Magjistari./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Nis në Bruksel takimi mes BE dhe liderve të Ballkanit Perëndimor

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.