Ja kur do të përmirësohet moti!

Vranësira të dendura shoqëruar me reshje shiu do të mbeten prezente në të gjithë territorin, deri në orët e pasdites, ku pritet përmirësimi i situatës. Nata do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta, më të dukshme në zonat malore. Sipas “meteoalb” mësohet se, temperaturat ulen në mëngjes, por mesdita ruan vlera konstante, duke luhatur vlerat ditore nga 5 deri në 22 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tërmet në 23:30? Xhaçka përgënjeshton njoftimin

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.