Ja ku do të bjerë shi dhe dëborë sot!

Një pjesë e vendit sot u zgjua me shi. Ndërkohë, reshjet e shiut do të jenë prezente në të gjithë territorin, me intensitet mesatar. Ndërsa në zonat malore,  në lartësinë mbi 900 metra do të ketë dëborë.

LEXO DHE :  Shiheni mirë këtë foto! Zbuloni ç’thotë për personalitetin tuaj!

Temperaturat do të luhaten nga -1, deri në 16 gradë celsius./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.