Ja disa momente gazmore të dasmave mbretërore!

Nëse mendoni se dasmat e vipave apo ato mbretërore janë perfekte, me këto foto ju dëshmojmë të kundërtën. Edhe ata si ne lodhen nga orët e gjata të festës, mërziten nga muzika e lartë dhe kanë shumë fëmijë përreth që herë pas here ia prishin qetësinë.

LEXO DHE :  Trump kritikon profetët e apokalipsit, Greta Thunberg: Bota është nën flakë!

Fotografët kapën Princeshën Charlotte duke nxjerrë gjuhën në dasmën e Princ Harry dhe Meghan Markle.

A mbaroi kjo e shkretë dasmë? Mbretëresha Elizabet.

Boll më me muzikë!

Shumë diell.

Edhe sa gjatë do të zgjasë?

Urdhërat e nuses: Ulu shpejt!

/L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.