I thanë që editon dhe fotot e fëmijërisë, ja si reagon Dua Lipa!

Dua Lipa është një nga emrat më të suksesshëm në botën e muzikës. Ajo jo vetëm ka një vokal të mirë, por është dhe shumë e bukur.

Bukurinë e saj natyrale, njerëzit shpesh herë e vënë në pikëpyetje, duke e akuzuar për fotoshop. Dhe jo vetëm aq, disa e kanë akuzuar për fotot e fëmijërisë, duke i thënë që iu ka bërë edit për t’ju dukur buzët më të mëdha.

Dua Lipa ka bërë një reagim në Instagram, ku ka postuar dy foto të saj të fëmijërisë, dhe poshtë tyre shkruan: “Për njerëzit që thonë se i editoj fotografitë e mia kur isha bebe në mënyrë që buzët e mia të duken më të mëdha po më çmendin! Nuk po më besohet që më duhet ta mbroj veten për këtë gjë!”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto nga dasma/ Martohet këngëtari Erik Lloshi

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.