Foto/ Si ishin dhe si janë? Ja gratë e famshme me bashkëshortët e tyre!

Të gjithë e dimë që të marrëdhëniet nuk janë të lehta për t’u mbajtur gjatë. Të duash dikë nga larg dhe të martohesh me atë person, janë dy gjëra të ndryshme. Intimiteti mund të fillojë të zbehet me kalimin e kohës, kryesisht sepse çiftet nuk i kushtojnë vëmendje. Martesat e gjata janë vërtet të rralla dhe midis të famshmëve, është edhe më e pazakontë. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, foto të grave të famshme me burrat e tyre, si ishin dhe si janë tashmë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Nuk do ta besoni sa është rritur djali i Tunës dhe Patrisit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.